Granulovaná krmiva pro psy

V naší stálé nabídce naleznete několik druhů granulovaných krmiv převážně od českých výrobců. Základem naší nabídky granulovaných krmiv pro psy jsou následující značky.

Samfield

Jedná se o kompletní superprémiové granule pro psy. Složení tohoto krmiva respektuje přirozehné nutriční potřeby jednotlivých kategorií psů . Krmivo se vyrábí v české republice a má vysoký obsah čerstvého masa a živočišných proteinů v kombinaci s výtažky z ovoce a zeleniny. Kvalitní suroviny spoulu s funkčními složkami přispívají ke správnému trávení a využívání živin v těle.

U tohoto krmiva dlouhodobě probíhá akce 4+1 zdarma což znamená že po odběru 4 pytlů dostanete pátý pytel zdarma, což výrazně snižuje cenu tohoto kvalitního krmiva.

Ftimin

P1410563

Nově jsme do naší nabídky zařadily kvalitní granule pro psy značky FITMIN. Jedná se kvalitní krmiva s vysokým obsahem masa a dalších kvalitních surovin od českého výrobce.

Granule Fitmin pro psy jsou rozčleněny do několika kategorií dle věku (štěně,dospělý pes, senior) velikosti (malá, střední a velká plemena) a aktuální kondice (energy,light) Vašeho psa. Samozřejmostí je také hypoalergenní řada pro psy s alergiemi na krmivo. Vyřazením pšenice jako nekčastějšího alergenu u psů z receptury se výrazně snižuje nebezpečí alergické reakce na toto krmivo.

V naší prodejně si můžete vyzvednout vzorek krmiva zdarma a vyskoušet zda bude vyhovovat také vašemu pejskovi.

Eminent

Výroba krmiva Eminent má v české republice dlouholetou tradici. Toto krmivo se zde vyrábí již od roku 1991. Základ krmiva tvoří vysoký obsah živočišných proteinů. Složení jednotlivých krmiv je tvořeno přesně podle konkrétní věkové kategorie psa a podle jeho velikosti a aktivity.

Nutrilove

Jedná se o kvalitní prémiové krmivo pro psy s vysokým obsahem masa. Do krmiv Nutrilove nejsou přidávány umělá dochucovadla ani konzervanty. Výrobce klade také důraz na to, že nejsou přidávány žádné suroviny obsahující GMO.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chov zvířat