Teraristika

Přímo v naší prodejně máme terarijní stěnu, kde si můžete vybrat z několika druhů živých zvířat.

Pokud Vás zaujal některý z následujících odkazů pookračujte kliknutím na něj:

Proč nakupovat zvířata a vybavení prvě od nás

Aktuální nabídka zvířat

Aktuální nabídka terárií

Začínáme s teraristikou

Články o chovu terarijních zvířat

 

 

Další druhy naleznete v našem chovatelském zázemí. Pokud sháníte jiné zvíře než nabízíme, neváhejte nás kontaktovat. Spolupracujeme s celou řadou různých chovatelů a importérů zvířat a jsme schopni Vám opatřit i druhy, které nejsou v naší aktuální nabídce.

P1380003

Základem úspěšného chovu je kvalitní terárium. Ani na ta jsme nezapomněli a v naší stálé nabídce naleznete v současnosti základní rozměry terárií pro běžně prodávaná zvířata. Terária jsme schopni i celkově zařídit dle nároků Vámi vybraného chovance. Takže přijdete domů, terárium zapojíte do zásuvky a už se můžete jenom kochat Vaším novým přírůstkem.

P1230037terárium pro gekončíka nočního

V naší stálé nabídce je několik druhů různých terarijních substrátů.

P1380005 P1380016

Nezapomněli jsme ani na inkubační substráty do líhní. V současné době nabízíme vermikulit v několika velikostech a hrubostech. Tento substrát se nám osvědčil a používáme ho pro inkubaci vajec celé řady druhů plazů.

P1380011

Naleznete u nás nově také keramické mističky a úkryty od českého výrobce.

P1380010Ale prodáváme i dekorace a úkryty od známé firmy Exoterra

P1380013

Prodáváme také různé technické vybavení jako jsou lampy, stínítka, UV žárovky, topné kabely a podobně. Na objednávku jsme schopni sehnat různé UV-B výbojky za přijatelné ceny.

P1380015

Nově také nabízíme terarijní osvětlení značky Repti Planet.

V současné době nabízíme Kompaktní UV zářivky s podílem UVB složky a UVB výbojky. Výbojka má proti zářivce řadu výhod slouží zároveň jako zdroj tepla, viditelného světla a UV záření.

P1410754

Důležitým prvkem v chovu jakýchkoli zvířat je také krmení i na t jsme pamatovali. U nás můžete zakoupit několik druhů kvalitních komerčně vyráběných krmiv pro vodní želvy.

P1380014

Zabýváme se také chovem a prodejem krmných hlodavců. V  současné době máme ve stálé nabídce všechny kategorie laboratorních myší a postupně rozšiřujeme i chov potkanů.

myšárna

Pravidelně objednáváme krmný hmyz pro naše vlastní svěřence a zabýváme se i prodejem krmného hmyzu z kvalitních zdrojů.

P1350939Nezapomněli jsme ani na vitaminominerální doplňky bez kterých se žádný terarista neobejde.

P1380008

Vlastníme osvědčení prodejce vyhrazených veterinárních přípravků, a proto u nás dostane i různé antiparazitární prostředky. Které jsou bohužel nutné občas použít i v  teraristice.

antiparazitika psi

 

 

 

 

Chov zvířat