Akvaristika

V současné době nenabízíme živé ryby, přesto u nás naleznete poměrně širokou nabídku akvaristických potřeb a krmiv bez kterých se žádný akvarista neobejde.

[Best_Wordpress_Gallery id=“36″ gal_title=“Akva-pomucky“]

Prodáváme krmiva pro akvarijní ryby od tří nejznámějších výrobců jedná se o firmy Tetra, Sera a Dajana.

krmení ryby

Vedle klasických krmiv pro akvarijní ryby nabízíme i krmiva pro ryby chované v zahradních rybníčcích.

krmeni jezirka

V naší prodejně dostanete také základní chemické přípravky pro úpravu vody a případné léčení nejběžnějších rybích onemocnění.

chemie

Dnešní akvarista se neobejde ani bez celé řady technického vybevení.

V naší stálé nabídce můžete zakoupit akvarijní topítka určená pro akvária o objemu od 40 do 200 l.

topitka

Důležitá je také účinná filtrace vody. Ve stálé nabídce prodejny se nachází vnitřní filtry, které jsou plně dostačující  pro menší a střední akvária do objemu 200l. Pokud budete mít zájem, je možné objednat pro Vaše akvárium i externí filtr, který je daleko účinější. Přímo na prodejně Vám samozřejmě podrobně vysvětlíme instalaci a zapojení daného zařízení a jeho správnou údržbu za běžného provozu nádrže. O této problematice také připravujeme podrobnější článek, kterého se snad již brzy dočkáte na těchto stránkách v rubrice články o chovu.

P1360973

Nedílnou součástí akvaristovi výbavy jsou také různé drobné předměty a pomůcky jako jsou síťky, teploměry, různá škrtítka a vzduchovací hadičky, ani na tyto věci jsme při objednávání zboží nezapomněli.

akva-pomucky

Doufáme, že v brzké době se dočkáte ve stálé nabídce také kompletně vybavených akvarijních setů, tuto objednávku zatím připravujeme. Momentálně jsme schopni akvarijní sety pro začátek objednat a na prodejně budou v co nejkratším možném termínu.

Chov zvířat