Nabídka pro psy

Pro chovatele psů jsme připravili nabídku různých granulovaných krmiv, konzerv a pamlsků.

Od našeho otevření se nabídka pro psy výrazně rozšířila.  V současné době nabízíme 30 druhů psích konzerv, přes 70 druhů pamlsků a kolem 25 druhů psích granulí.

Nová zásoba vodítek obojků a náhubků pro psy.

[Best_Wordpress_Gallery id=“57″ gal_title=“PSí krmiva“]

Z granulovaných krmiv u nás můžete zakoupit velice kvalitní super-prémiová krmiva pro Vaše psy. Najdete zde i střední třídu krmiv a také ekonomickou řadu šetrnou k vaší peněžence.

granule psi

To samé platí o konzervách, najdete u nás jak vysoce kvalitní konzervy s vysokým obsahem masa, tak i konzervy podstatně lacinější.

P1390256

P1390257

Naše nabídka různých pamlsků pro psy se stále rozrůstá. Vyberat si můžete z velké nabídky sušených mas, výrobků z buvolí kůže a různých tyčinek. Velice oblíbené jsou například sušené prasečí uši.

pamlsky psi

Nezapomněli jsme ani na  různé  misky a mističky na krmení a vodu. V naší nabídce naleznete keramické, nerozevé a plastové misky různých velikostí. So sortimentu jsme zařadili také několik mističek proti hltání. A zejména pro velká plemena vhodné stojanové a závěsné misky

misky psi

Máme také celou řadu různých vodítek, postrojů a obojků. Jedná se o kvalitní výrobky za přijatelné ceny.

P1390837

Vlastníme osvědčení prodejce vyhrazených veterinárních přípravků, a proto u nás dostane i různé antiparazitární prostředky od obojku proti blechám, přes antiparazitární spreje po spot-ony tedy antiparazitární kapičky za krk.

antiparazitika psi

Nezapoměli jsme ani na různé hračky a další pomůcky nezbytné při chovu psů.

P1390838

Naleznete u nás také různé pelíšky a matrace pro odpočinek vašeho psa.

pelíšky

 

 

 

 

Chov zvířat