Aktuální nabídka terárií

Námi nabízená terária jsou celoskleněná s posuvnými dvířky a jednoduchým nebo dvojitým větráním. Vetrání je zajištěno v dostatečné míře a kryto kovouvou mřížkou. Pokud by někdo měl zájem o jiný rozměr terária ať nás neváhá kontaktovat. Jsme limitovaní prostorem naší prodejny a další rozměry terárií jsme schopni objednat. V případě zájmu můžeme zprostředkovat i slepení terária ma míru dle požadavků zákazníka.

Omlouváme se, na této stránce se pracuje. Doufáme, že zde brzy najdete naší aktuální nabídku terárií i s cenami.

Aktuální ceník terárií

Aktuální ceník terárií

K teráriím nabízíme samozřejmě také vše potřebné pro jejich zprovoznění jako jsou:  objímky, UV-B osvětlení, kryty na žárovky, kabely. Dále v naší prodejně naleznete různé doplňky jako jsou úkryty, substráty, mističky na vodu. Terarijní postřikovače a různé vitamíny

Nyní nabízíme tyto rozměry terárií:

Terária orientovaná na výšku

Terárium 60 x 40 x 80 cm (dxšxv)   2800,-

Jedná se o odeální terárium pro chov ruzných středně velkých stromových ještěrů jako jsou například chameleoni jemenští nebo gekoni obrovští.

Terárium 50 x 40 x 70 cm   2100,-

Toto terárium je vhodné spíše pro meší a střední druhy ještěrů. Z naší nabídky bychom ho doporučily například pro chov chamelonůjemenskcýh, anloisů karolínských,pagekonů řasnatých a celé řady stromových gekonů.

Terárium 40 x 40 x 60 cm   1255,-

Toto terárium je vhodné spíše pro menší druhy ještěrů jako jso pagekoni řasnatí,anolisové karolínští nebo různé druhy drobnější gekonů. Toto terárium se dá použít také k chovu mláďat chameleona jemenského.

Terárium 30 x 30 x 50 cm   890,-

Toto terárium bychom doporučili například k chovu různých druhůstromových rosniček. Použít se dá ale také pro malé druhy anolisů a gekonů.

Terária krychlového tvaru

Terárium 30 x 30 x 30 cm   750,-

Toto malé terárium bychom doporučily například k chovu různých druhů bezobratlých jako jsou sklípkani a oblovky rodu achatina. Takto malé terárium se dá použít také k chovu drobných pralesniček.

Terária ležatého tvaru

Jsou ideální pro druhy zvířat žijící pozemním spůsobem života.

Terárium 100 x 50 x 50 cm   3400,-

Toto terárium se hodí pro všechny středně velké ještěry a hady žijící pozemním spůsobem života. Lze doporučit například pro chov agam vousatých,ještěrek tangerských, nebo například krajt královských.Takto velké terárium se může použít také pro chov suchozemsých želv rodu Testudo a Agrinemys.

Terárium 80 x 40 x 40 cm   2200,-

Toto terárium se hodí k chovu maximálně jedné agamy vousaté.Případně doněho lze umístit skupina gekončíků nočních,vhodné je také pro různé druhy užovek a korálovek.

Terárium 60 x 30 x 30 cm   1250,-

Toto terárium postačí pro skupinku gekončíků nočních. Nechá se využít také pro mláďata různých zemních druhů ještěrů. Případně v něm může být chová i skupina menších žab například pralesniček.

Chov zvířat