Nabídka zvířat

V současné době se naše nabídka živých zvířat poměrně rozrostla. Nabízíme více než 20 druhů terarijních zvířat, drobných savců, ptáků a bezobratlých. Podrobnou nabídku s cenami naleznete kliknutím na tento odkaz:

Nabídka terarijních zvířat

 

 

Také by Vás mohl zajíma ceník krmného hmyzu a hlodavců který naleznete na tomto odkaze

 

V kolonce původ je vždy uvedeno odkud zvíře pochází. Zvířata se snažíme v první řadě sami odchovávat. Postupně obnovujeme naše chovy terarijních zvířat, drobných savců a bezobratlých. Druhy které sami neodchováváme se dnažíme nakupovatkupovat přímo od našich známých chovatelů, ale spolupracujeme i z několika obchodníky kteří se zabývají také importem. Pokud scháníte nějakého živočicha který není v naší nabídce neváhejte nás kontaktovat. Rádi se pokusíme Vámi požadované zvíře opatřit.

Dáváme přednost osbnímu odběru, zvířata nikam neposíláme. Odběr je možný v naší malé prodejně v Pšovlkách. Dále navštěvujeme více méně pravidelně Zootrhy pořádané každý měsíc v Plzni.

Zvířata nikam neposíláme.

Pokud nás chcete kontaktovat volejte prosím na tel 723690892. Případně piště na e-mail terachov-psovlky@seznam.cz. Snažte se prosím vyhnout posílání SMS zpráv. Tento spůsob je pro nás velice zdlouhavý a nešikovný. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaší návštěvu

Logo kajmanka

Chov zvířat